• Yardım Projem: İstanbul-2015-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 15
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.090 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: MERCEDES Koşu Grubu , Mercedes Benz Türk A.Ş.
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5795
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5795

1.090 /2.800 TL

Kampanya Hedefim

699.718 /699.668 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

15 Kasım 2015 Pazar günü İstanbul Maratonu'nda Adım Adım ile beraber "Korunmaya Muhtaç Çocuklar" için 15 km koşacağım. 2.yardımserverlik koşumda hep beraber "Koruncuk Kahramanı" olalım ve en az bir çocuğun 1 yıllık bakım, beslenme, eğitim ve sağlık giderlerine katkıda bulunalım istiyorum.

Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk) için topladığımız tüm bağışlar, ihtiyaç sahibi çocukların Bolluca Çocuk Köyünde mutlu, eğitimli ve iş sahibi bireyler olarak yetiştirilmesine kullanılacak.

Bu yardımseverlik koşumda bana destek olmak için aşağıdaki linki tıklamanızı ve gönlünüzden geçen bağışı “Korunmaya Muhtaç Çocuklar” için yapmanızı rica ediyorum. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederim.

Sevgiler

Koruncuk

Resmi rakamlara göre Türkiye’de en az 30.981 çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 14.398 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Selin Işık isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)