• Yardım Projem: İstanbul-2019-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 4
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 239 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC57917
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC57917

239 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

478.360 /500.000 TL

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden Koşamıyorum?
2006 yolundan beri aralıksız her sene yardımseverlik koşusu yaptım. 2006 yılında Türkiye’de kişiydim. 2007 yılında benim gibi yurt dışında yardımseverlik koşusu yapmış Itır ve 4 arkadaş ile beraber Adım Adım’ı Kurduk. O günden bu yana aralıksız gönüllü olarak Türkiye’de yardımseverlik koşusunun yayılması İçin çalıştım. 13 sene sonra İBB Belediye Başkanımız Sn. Ekrem İmamoğlu Adım Adım tecrübem ve yaptıklarım sebebi ile beni İstanbul’u spor ve aktif hayat konusunda yönlendiren Spor İstanbul’un başına geçmemi istedi. Bu inanılmaz görevi alırken 13 sene sonra İstanbul Maratonu’nda koşamayacağım aklıma gelmemişti. Bu sene bütün İstanbul’u ve 106 ülkeden gelen koşucuları koşturmak İçin görev başında olmam lazım. Bu sebeple ben koşamayacağım sadece koşturacağım.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan, hayatını kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu akülü tekerlekli sandalyeye sahip olmasıdır.

Bir akülü tekerlekli sandalye bedeli 4.200 TL'dir.

Eğer İ. Renay Onur isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)