Kampanyamın Etkisi
3 Eğitilen Baba

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-AÇEV-Başka Bir Masal Anlat Baba
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 485 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: AÇEV
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5781
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5781

485 /1.800 TL

Kampanya Hedefim

229.110 /229.110 TL

AÇEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben bir anneyim ve bir gazeteci. Annelik ile Gazeteciliğin keşistiği yeri keşfettiğimde koşmaya karar verdim. Annelik müdahale etmeden verebileceğin tüm sevgi ve birikimi çocuğuna aktarmaktı, gazetecilik ise müdahale etmeden verebildiğin tüm bilgiyi insanlara aktarmak. İkisinde de amaç doğru ve iyi olanı aktararak, dünyanın iyi bir yer olması için üzerine düşeni tamamlamaktı. Bu yüzden koşarak hem çocuğuma ve tüm çocuklara iyi bir yarın birakmak, hem de duymayan herkese "iyilik peşinde koşarak" yapabildiklerimizin haberini uçurmak istedim!
Birlikte İyilik Peşinde koşalım mı?

AÇEV

Bu kampanya ile amaçlanan, Türkiye’deki geleneksel babalık rollerinin sorgulanması ve çocuklarını destekleyen, onlara daha fazla gelişim fırsatı tanıyan baba sayısının artırılabilmesi için AÇEV’in 1999 yılından bu yana uyguladığı Baba Destek Programı’nın yaygınlaştırılmasıdır.

Bir babanın 12 hafta boyunca devam eden programa katılım maliyeti 180 TL’dir.

Eğer Ayşegül Yalkın isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)