• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOG-Gençler Dünyayı Değiştiriyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 19
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.855 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5780
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5780

1.855 /4.800 TL

Kampanya Hedefim

188.201 /188.051 TL

TOG Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Toplum Gönüllüleri Vakfı'nda yaklaşık 1,5 yıldır kaynak yaratmak üzere çalışıyorum. Her yıl daha fazla gencin sosyal sorumluluk projesi yapmak üzere eğitim almasını ve bu eğitimlerin ardından projelerini hayata geçirmelerini desteklemek için koşuyorum.
Gençlerin projelerine tanıklık ettiğim için, yaptıkları projelerde yaratıcılık, girişimcilik, organizasyon yeteneği, ekip çalışması, bütçe oluşturma, projesini gerçekleşmek üzere kaynak yaratma çabalarını hayranlıkla izlediğim için koşuyorum.
Binlerce gencin binlerce projesine katkı sağladığım için mutluluktan uçuyorum ve yorulmadan koşmaya devam ediyorum.
Çorbada tuzum olsun diyorsanız;
Bu kampanyaya bağışlanan her 120 TL, 1 gencin 1 yılda ihtiyaç duyacağı eğitimlerin (TOG Anahtar Eğitimi) bedeli olarak projeye aktarılmaktadır.
Bağış tutarı hiç önemli değil, katkılar ve bağışlar büyüdükçe ve sürekli oldukça değerli hale geliyor biliyorsunuz, bir kahvenin kırk yıl hatırı varmış... Bugünkü kahvenizi bir gencin tüm bu deneyime 18-25 yaş arasında sahip olmasını desteklemek için bağış yapmak isterseniz;
Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsiniz hem de bağış yapabilirsiniz.

TOG

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Neslihan Tatlıcı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)