• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 188 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Çaylaklar
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5774
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5774

188 /500 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Arkadaşlarım 15 kasım Avrasya maratonunda 10 K için, Adım Adım ile iyilik peşinde koşacağım. Amacım 1 adet tekerlekli sandalye için destek olabilmek. Dilediğiniz kadar 10 TL, 20TL -...100 TL fark etmez... Eğer sizde çorba da tuzunuz olsun isterseniz bize destek olun. Her bağışçıya TOFD Başkanı tarafından teşekkür sertifikası verilecek ve sandalye dağıtım törenine davet edilecektir. Bize destek olun ...unutmayın hepimiz bir engelli adayıyız... Şimdiden Çok Teşekkürler

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Nermin Erdem isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)