• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOG-Gençler Dünyayı Değiştiriyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 40
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.098 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TEKNOSA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5773
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5773

2.098 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

188.201 /188.051 TL

TOG Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostum,

Geçen yıl ilk kez bir yardımseverlik koşusunun parçası olduğum İstanbul Maratonu’nda bu kez Toplum Gönülleri Vakfı’nın “Gençler Dünyayı Değiştiriyor” projesini desteklemek için koşacağım.
TOG her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçiriyor. Ve bu projelerde senin desteğinle toplayacağımız her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimler için yeterli oluyor.

Biliyorum sen de bir gencin hayatını değiştirmenin, bir toplumu kalkındırmaya yeteceği umudunu taşıyorsun, sen de daha iyi bir toplumda, daha eşit ve özgür şartlarda yaşamak için "bütün ümidi gençlikte" olanlardansın. İşte tam da bunun için desteğin küçüğü büyüğü olmaz diyerek bu projeye destek olabilirsin!

Bu yıl benim hedefim 15 Kasım’da 10 km’yi 55 dakikada tamamlamak ve ben Boğaz köprüsünde o adımları atarken biliyorum vereceğin destekle birlikte çok daha büyük adımlar atabiliriz.
Ben, gençlerin dünyayı değiştirebileceğine inandığım için, İstanbul Maratonu'nda TOG gençleri adına koşuyorum.

TOG

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Neslihan Kahyaoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)