• Yardım Projem: İstanbul-2015-AÇEV-Başka Bir Masal Anlat Baba
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 29
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.300 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: ESAN
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5754
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5754

1.300 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

229.110 /229.110 TL

AÇEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Eğitimci olan anneannemin bana öğrettiği şeylerin en başında ‘yürümekten sıkılmamak’ gelmiştir. Beni gün boyunca yürütür diye ona kızardım çocuk aklımla ama sonradan anladım ki hayatta hep yürümek, koşmak ve yorulmamak; bunlar için de devamlı kasları sıcak tutmak gerekliymiş. Yürümekten sıkılmıyorsan mücadeleden vazgeçmiyorsun bu bir gerçek. Öğretmen olarak köyleri, şehirleri dolaşmış anneannemin değiştirdiği hayatları bize anlattığı hikayelerden çıkarır o insanları gözümde canlandırmaya çalışırdım, AdımAdım ile bir çok gerçek hikayeye dokundum, hayatta benim de rollerim olduğunu hissettim. AÇEV için yapacağım üçüncü yardımseverlik koşumda umarım aile içi eğitime büyük bir katkım olur.

AÇEV

Bu kampanya ile amaçlanan, Türkiye’deki geleneksel babalık rollerinin sorgulanması ve çocuklarını destekleyen, onlara daha fazla gelişim fırsatı tanıyan baba sayısının artırılabilmesi için AÇEV’in 1999 yılından bu yana uyguladığı Baba Destek Programı’nın yaygınlaştırılmasıdır.

Bir babanın 12 hafta boyunca devam eden programa katılım maliyeti 180 TL’dir.

Eğer Rana Akbaş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)