Kampanyamın Etkisi
1 öğrenci

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 24
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.603 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC57499
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC57499

1.603 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

2.167.795 /2.111.863 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ortaokula başladığım yıllarda bir gün eve gelmiş televizyon izlerken; ‘Bir okul adı değildir Darüşşafaka ‘diye başlayan bir tanıtım filmi ile hafızamda yer etmişti, Darüşşafaka . Bu kısacık tanıtım filminde tam da anlamını ve değerini kavrayamadığım cümlelerin kıymetini yıllar sonra yakın çevremden birinin hayatının değişmesiyle çok daha iyi anladım. Darüşşafaka annesi ve/veya babası hayatta olmayan , maddi olarak yetersiz yetenekli çocuklara burs vererek onlara kolej seviyesinde eğitim veriyor. Şimdi hep birlikte bu miniklere destek olabilir, eğitimde küçük de olsa fırsat eşitliği sağlayabiliriz.
Ben bu yıl ilk kez 15 K koşuyorum . Adımlarımı bu yıl okula başlayan 123 minik Darüşşafakalı için atacağım. O küçücük kalpler için karşılıksız bir şeyler yapmanın mutluluğunu benimle paylaşmak isterseniz kalbinizden geçen küçük de olsa bir bağışınız yeterli olacak . Desteğiniz için şimdiden teşekkürler 💙#varettinizvarolun

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl okulumuza başlayan 123 öğrencinin eğitim hayatlarına destek olmak için koşuyoruz.

1 öğrencinin 9 aylık eğitim kiti gideri (kırtasiye, kitap ve üniforma) 1800 TL'dir.

Eğer Hatem Altınay isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)