• Yardım Projem: İstanbul-2019-Koruncuk Vakfı-Eğitim Her Çocuğun Hakkı!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 18
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.415 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC57483
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC57483

1.415 /2.200 TL

Kampanya Hedefim

927.242 /950.400 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,

Efsane uzun mesafeçi Zapotek “Kuş uçar , balık yüzer , insan koşar “ der.

Ben yukarıdaki söze desteğinizle küçük bir ek yapmak istiyorum.

“Kuş uçar, balık yüzer, insan koşar “ ve bağış toplar.

Birçok iyilik peşinde koşan Adım Adım koşucusuyla birlikte 3 Kasım Pazar günü İstanbul Maratonu'nda 15 km koşmak için parkurda olacağım.

Bu koşuda sizin kıymetli desteğinizle "İstanbul-2019-Koruncuk Vakfı-Eğitim Her Çocuğun Hakkı! Projesi" için bağış toplayacağım. Koruncuk Vakfı haklarından yoksun kalmış çocukların karşılaşabileceği olumsuz sosyal etkileri en aza indirmek için faaliyetlerde bulunmakta; bu amaçla önleyici, koruyucu ve iyileştirici çalışmalar yürütmektedir.

Koruncuk Vakfı'nın bu projeyle amacı; eğitim hayatından uzaklaşma riski bulunan kız çocuklarına barınma, okul ihtiyaçları, yiyecek, sağlık, giyim, rehabilitasyon, ulaşım, harçlık, sosyal ve kültürel gelişim desteği vererek, onları kendilerine güvenli gençler olarak hayata kazandırmaktır.

Bir kız çocuğunun hak ettiği koşullarda eğitim alması için gereken destek bedeli yıllık 13.200 TL’dir. Aylık 1100TL, günlük ise 37 TL'dir. Eğer 2200 TL destek olursanız bir kız çocuğunun hak ettiği koşullarda eğitim alması için 2 aylık ihtiyaclarını karşılayacağı miktarın toplanmasına destek olacaksınız.

Desteğiniz için şimiden teşekkür ederim.

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı olarak bu projeyle amacımız; eğitim hayatından uzaklaşma riski bulunan kız çocuklarına barınma, okul ihtiyaçları, yiyecek, sağlık, giyim, rehabilitasyon, ulaşım, harçlık, sosyal ve kültürel gelişim desteği vererek, onları kendilerine güvenli gençler olarak hayata kazandırmaktır.

Bir kız çocuğunun hak ettiği koşullarda eğitim alması için gereken destek bedeli yıllık 13.200 TL’dir

Eğer Sezer Demir isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)