Dilara Erdem - Kampanya Sayfası

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-TEMA-Ağaç Kardeşliği
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 34
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.626 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TEMA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5748
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5748
  • Göğüs Numaram:

2.626 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

185.921 /185.921 TL

TEMA Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Hepimizin doğa ile ilişkileri azalıyor. Yakında ayak basacağımız bir yeşil alan, bir ağaç bile kalmayacak güzel ülkemizde!
Gittiğimiz yabancı ülkelerde parklarda, bahçelerde; ağaçlıklı yollar altında gülümseyen, huzurlu yüzlerimizle fotoğraflar koyarak da bir yere varamayacağız gibi görünüyor.

Son iki yılı TEMA Vakfı projeleri olmak üzere, üç yıldır Adım Adım oluşumu ile birlikte iyilik peşinde koşuyorum. Ne mutlu ki, az demeden çok demeden sizler de bana ve projelerimize destek oluyorsunuz.

Bu yıl İstanbul Maratonunda yine 15 kilometreyi TEMA ve "Ağaç Kardeşliği" Projesi için koşacağım. Çocuklarımızın doğa hakkında eğitim almaları ve kendi fidanlarını yetiştirmeyi öğrenmelerinin yanı sıra, Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından TEMA Vakfı’na tahsis edilen orman arazilerinde çocuklar adına “Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanları”nın oluşturulmasına destek olmak için atacağım adımlarımı.

Her gün yaşadığımız olumsuzluklara inat yıllık "iyiliğe/güzelliğe/mutluluğa/eğitime katkı" bütçenizden bizim için de bir pay ayırmanızı rica ediyorum.

Çünkü doğayı korumanın yaşamı korumak olduğuna gönülden inanıyorum!

TEMA

TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği projesi kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak, yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla giderek azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve oluşturacağı Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarıyla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlanmaktadır.

Her 100 TL’lik bağışla; bir çocuğun TEMA’nın doğa eğitim programına katılması ve Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarının oluşturulması sağlanacaktır.

Eğer Dilara Erdem isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)