• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 59
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.700 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: KurtaRUN
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5744
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5744

3.700 /3.250 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

TOFD için iyilik peşinde koşuyorum!

15 Kasım 2015 günü İstanbul Maratonu'nda Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'nin "Yol Arkadaşım Olur musun" projesini destekleyeceğim. 15 Kasım 2015 günü iyilik peşinde, engelli bir arkadaşım ile birlikte 15 km. koşacağım ve adımlarıma anlam katacağım.

Benim bu koşudaki hedefim, bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli olan 3.250 TL'lik bağış toplayarak, ihtiyaç sahibi engelli bir arkadaşımızın daha bu imkana kavuşması ve toplum içerisinde sandelyesini itecek birisine ihtiyaç duymadan özgürce hareket edebilmesidir.

Bu sebeple yapacağınız yardımlar, bu koşuda hem bana güç katacak hem de adımlarımı daha anlamlı kılarak yanımda olduğunuzu hissettirecek.

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilir hem de istersen bağış yapabilirsin.

Ben, yapacağımız yardımların, iyilik peşinde umutla atılan adımların büyük mutluluklar yaratacağına inanıyorum. Haydi siz de iyilik peşinde yol arkadaşım olun...

Sevgiler

Naim

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Naim Bolat isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)