Kampanyamın Etkisi
1 Engelli

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 1
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 25 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Yapı Kredi
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5728
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5728

25 /2.880 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Çocukluğumdan bu yana duyarlı bir birey olmaya çalıştım ancak bireysel destekler hariç büyük atılımlarım olmamıştı. 2013 yılına Bülent Ecevit Üniversitesi'nin düzenlediği "Benim Engelsiz Üniversitem" yarışmasında yazdığım denemem Değiş&GEL ile birincilik kazandım ve ardından bir çok etkinlikte görev alma şansı buldum. Şimdi ise 9 aydır çalıştığım Yapı Kredi Bankası'nın bu organizasyona böylesine güzel bir amaçla katılacağını duyduğumda bu hareketin bir parçası olmak istedim. Yol arkadaşı olmak için, engelleri de yolları aştığımız gibi aşmak için...

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Ekin Su Sapmaz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)