• Yardım Projem: İstanbul-2015-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 54
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 7.225 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: 3oda1salon , 3oda1salon
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5706
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5706

7.225 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

699.718 /699.668 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

-Kosuyorum cünkü bu iyilik yapabilmek icin bir sebep
-Kosuyorum cünkü bence hayat iyilik biriktirdikce güzel
-Cünkü hala iyi insanlar , hala cikarsiz iyilik vakiflarinin olduguna inaniyorum
-Cunku iyi yetistirilen cocuklarin toplumun huzurunu duzenini adaletini saglayacagina inaniyorum
-Cunku herkesin bir bitkiye, yasliya, cocuga, hayvana, insana... yardima ihtiyaci olan her ne ise yetismesi gerektigine inaniyorum bizi insan yapan bu cunku...
-Dokundugumuz hayatlar arttikca iyiligin artacagina inaniyorum,
-Kosuyorum cunku ben hala cikarsiz , karsiliksiz sevebilen insanlar olduguna inaniyorum... Ve bu sekilde bu insanlari bulup hayatimi onlarla cevreleyip, hayatin her anini yasanir kilmayi hedefliyorum...

Hayat bosa gecirmek icin cok kisa...

Koruncuk

Resmi rakamlara göre Türkiye’de en az 30.981 çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 14.398 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Senem BALAK isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)