• Yardım Projem: İstanbul-2015-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 4
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 86 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Koşu Dünyamız
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5699
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5699

86 /500 TL

Kampanya Hedefim

699.718 /699.668 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu sene Avrasya Maratonu'nda AdımAdım ile Koruncuk Vakfı adına koşuyorum, Koruncuk Vakfı Bolluca Çocukköyü'nde kişisel varlığı tehdit altında olan ve korunma ihtiyacı bulunan Çocuk ve Gençleri (Koruncukları) sevgiyle yaşatan, büyüten ve eğiten, onları sağlıklı ve kendi ayakları üzerinde duran bireyler haline getirip, topluma kazandıran bir vakıf. “Korunmaya Muhtaç Çocuklarımızın EĞİTİM, SAĞLIK ve GIDA ihtiyaçlarına destek olmak için siz de bağış yapın. El verin, hayata tutunsun…Daha çok çocuğun yüzünü güldürmek, onlara aydınlık bir gelecek vermek bizim elimizde…

Koruncuk Vakfı

Resmi rakamlara göre Türkiye’de en az 30.981 çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 14.398 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Onur Altınçelik isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)