• Yardım Projem: İstanbul-2015-AKUT-Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 330 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Çaylaklar , Arçelik
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5698
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5698

330 /100 TL

Kampanya Hedefim

120.435 /120.435 TL

AKUT Arama Kurtarma Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

15 Kasım 2015 tarihinde yapılacak İstanbul Maratonu’nda Adım Adım Oluşumu ile birlikte, AKUT Arama Kurtarma Derneği için 15 Km koşacağım.
Sadece koşmayan, koşarken başkalarına da yardım etmeyi ilke edinmiş gönüllülerden oluşan Adım Adım, Türkiye’nin ilk yardımseverlik koşu oluşumudur.Tamamen gönüllü çalışanlardan oluşan AKUT ekipleri, bugüne kadar gerçekleştirilen 1.950'den fazla operasyonda 2.150'yi
aşan sayıda insanın ve 1.000'e yakın diğer canlının hayatını kurtarmıştır. Yaşamı kutsal ve değerli olarak kabul eden AKUT gönüllüleri,
Doğal afetlerde, enkazda, doğada, karda, kışta, gece gündüz demeden zor durumda kalan herkese hatta tüm canlılara yardımcı olan AKUT gönüllülerinin daha çok yaşama nefes olabilmesi, daha fazla hayat kurtarabilmesi için seni de bağış yapmaya davet ediyorum.
Yapılan bağışlarla, arama ve kurtarma çalışmalarında kullanılan araçlar, tıbbi ve teknik malzeme gibi önemli ihtiyaçların karşılanması sağlayacak, daha fazla can hayat bulacaktır.Bu anlamlı koşuma senin de “HAYAT” projesine bağış yaparak katkıda bulunman beni mutlu edecektir.İlgi ve desteğin için teşekkür ederim.Beni hemen desteklemek, bağış yapmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsin.

Bu linkten yaptığın bağışların benim aracılığım ile yapıldığını anlayacağım ve takipçisi olacağım.

https://bagis.adimadim.org/?ccid=CC5698

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan:

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5698

Sevgiler

Hüseyin Oguz Akyüz

AKUT Arama Kurtarma Derneği

Proje kapsamında AKUT gönüllüleri  tüm canlılara HAYAT verebilmek için operasyonlara çıkacak ve gerekli olan finansmanın bir kısmı, ADIM ADIM’ın gönüllü koşucularının topladıkları bağışlardan sağlanacaktır.

Bir operasyon bedeli 3,200 TL’dir.

Eğer Hüseyin Oğuz Akyüz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)