Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk/Genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-Koruncuk Vakfı-Eğitim Her Çocuğun Hakkı!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 30
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.775 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Allianz Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC56715
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC56715

1.775 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

927.242 /950.400 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhabalar. Ülkemizin gelişimi için kadınların gelişmesinin çok önemli olduğu bir gerçek...Kız çocuklarımıza iyi bir gelecek sağlayabilirsek çok da uzak olmayan bir vadede önemli sonuçlar elde edilebileceğine inanıyorum. Ne zamandır ben de bir şeyler yapsam diye düşünüyordum. Faaliyetlerini halka açık platformlarda beyan eden Koruncuk Vakfı geçen gün şirketimize gelip bu konuda yaptıklarını anlatınca ben de onlara destek vermek için 41. İstanbul Maratonu'nda koşmaya karar verdim. 15 km koşarak bir nebze olsun katkıda bulunacağım için mutluyum. Siz de benimle aynı hisleri paylaşıyorsanız bağışlarınızla birlikte katkı sağlayalım. Sevgiyle kucaklıyorum.

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı olarak bu projeyle amacımız; eğitim hayatından uzaklaşma riski bulunan kız çocuklarına barınma, okul ihtiyaçları, yiyecek, sağlık, giyim, rehabilitasyon, ulaşım, harçlık, sosyal ve kültürel gelişim desteği vererek, onları kendilerine güvenli gençler olarak hayata kazandırmaktır.

Bir kız çocuğunun hak ettiği koşullarda eğitim alması için gereken destek bedeli yıllık 13.200 TL’dir

Eğer Banu Şahin Canpolat isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)