Kampanyamın Etkisi
1 engelli birey

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 320 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC56594
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC56594

320 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

478.360 /500.000 TL

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

3 kasım Pazar günü gerçekleşecek olan 41. İstanbul Maratonu'nda TOFD (Türkiye omurilik Felçlileri Derneği) için koşacağım.

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan, hayatını kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu akülü tekerlekli sandalyeye sahip olmasıdır. Yapılacak olan her bağış bir engelli arkadaşlarımıza umut olacaktır.

Hepimizin bir engelli adayı olduğumuzu unutmamak, farkındalık yaratmak ve engelleri kaldırmak adına ufak bir adım atmak istedim.

Sizlerin de desteği ile iyi şeyler başarabileceğimize ve birlik olduğumuzda aşamayacağımız engelin olmayacağına inanıyorum.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan, hayatını kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu akülü tekerlekli sandalyeye sahip olmasıdır.

Bir akülü tekerlekli sandalye bedeli 4.200 TL'dir.

Eğer MERVE AYŞE ÖZYAŞAR isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)