• Yardım Projem: İstanbul-2019-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 16
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.130 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Sistem Global Runners (kaptan) , SİSTEM GLOBAL (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC56331
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC56331

1.130 /8.400 TL

Kampanya Hedefim

478.360 /500.000 TL

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşmak yeniden doğmak gibi benim için, derin bir mutluluk ve özgürlük, Müthiş bir his...
İlk başladığımda vazgeçmek istedim ve her tekrarında yenilendi bu his.
2016 yılında ilk koşmaya başladığımda, Vücudumun her bir parçasıyla ayrı ayrı konuşabildiğimi ve hissettiğimi keşfettim. . İlk adımlarla başlayan ve devam eden, bir düşünme ve yaratıcılığını görme fırsatıdır koşmak.
Öfkeni geride bırakarak koşarsın. Stresini, kalabalığı ve hatta pişmanlıklarını.. Koşmak böyle bir şey.. Her seferinde yenilenen farklı bir mutluluk oldu benim için..
Koşmanın başka bir anlamı da olmalıydı , en önemlilerinden biri farkındalık yaratmak. Farkındalıkları kampanyalarla doldurmak ve birilerinin hayatlarına dokunmak.
Bu yıl koşamayanlar için koşmak istedim. Omurilik Felçileri için farkındalığı arttırmak ve koşamayanlara umut olmak, bir tebessüm yaşatmak. . Koşabildiğime şükür ediyor, koşamayanlar için el uzatıyorum. Bu yolda bu sene ben 42 Km koşmaya karar verdim. Yanımda olan destek veren herkesi farkında olmaya davet ediyorum.

Adımlarım bu sene Omurilik Felçlileri için olacak… 03.11.2019

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan, hayatını kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu akülü tekerlekli sandalyeye sahip olmasıdır.

Bir akülü tekerlekli sandalye bedeli 4.200 TL'dir.

Eğer Erdem Kılıç isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)