• Yardım Projem: İstanbul-2015-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 31
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.625 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Kadiköy Runners
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5606
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5606

1.625 /1.600 TL

Kampanya Hedefim

699.718 /699.668 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden koşuyorum. Oldum olası spor yapmayı ve sosyalleşmeyi çok seven biri olmama rağmen yağtığım işlerin içinde güzel niyetler de barındırmayı seviyorum. Kimseyi yalnız bırakmamak, gülümsemek, ışık saçmak ve güven ihtiyacını gidermek istiyorum. İhtiyaç duyulan eller varsa onlardan biri olduğumu düşünüyorum. Koşuya başlattığım arkadaşlarıma da aynı misyonu aşılıyorum. Farkındalık yaratmayı ve çevresindeki insanları toplayıcı bir vizyona sahip olmayı seviyorum.

Bu bağlamda ben koşarken Koruncuk kapsamına alınan kimsesiz çoçuklar için elinden geldiği kadar bir bağış yaparsan çok memnun olurum. Gönderdiğin bedel ufak diye düşünme lütfen. Yeter ki bağış yap ve beni destekle.Unutma, bir tek çocugun bile geleceğini kurtarmak çok önemli hepimiz için. Haydi bekliyorum.

İyilik yapan iyilik bulur.

Koruncuk

Resmi rakamlara göre Türkiye’de en az 30.981 çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 14.398 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Aysegul Ozduman isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)