Kampanyamın Etkisi
1 öğrenci

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 9
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 175 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım İstanbul
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC55944
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC55944

175 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

2.167.795 /2.111.863 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili arkadaşlarım ,
2019 Vodafone İstanbul Maratonu' nda sizinde kampanyama ve bana verdiğiniz destekler sayesinde Darüşşafaka adına 15 km' yi tamamladım . Bacağımda küçük bir sakatlık olmasına rağmen her adımımda Darüşşafakalı kardeşlerimin desteğini yanımda hissettim ve bacaklarıma güç verdi bu his. Bu gururumu ve mutluluğumu sizinle paylaşmak , sizleri iyilik koşuma ve devam eden bağış kampanyama davet etmek istiyorum. Bir Adım Adım grubu üyesi olarak hepimiz hiçbir çıkar gütmeden sadece yürütmekte olduğumuz kampanyalara bağış toplayabilmek, kampanya başlattığımız STK için koşarak , medyadan duyurarak etkinliklerimizi ,daha doğrusu farkındalık yaratmaya çalışıyoruz . Yani her şeyin başlangıcı iyiliğe çıkıyor. İyilikten doğuyor bütün hedeflerimiz , amaçlarımız. Tabiki de bu STK lar için sadece bizim aracılığımızla değil başka yollardan da bağış yapabilirsiniz fakat sporu ve sporun iyileştirici ,birleştirici, dayanışmayı sağlayıcı amaçlarını da desteklemek isterseniz biz her zaman burada bekliyoruz destekleriniz için. Teşekkür ederim şimdiden:)

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl okulumuza başlayan 123 öğrencinin eğitim hayatlarına destek olmak için koşuyoruz.

1 öğrencinin 9 aylık eğitim kiti gideri (kırtasiye, kitap ve üniforma) 1800 TL'dir.

Eğer Aslıhan Kahriman isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)