Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk/Genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-Koruncuk Vakfı-Eğitim Her Çocuğun Hakkı!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 27
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.481 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC55882
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC55882

1.481 /150 TL

Kampanya Hedefim

927.242 /950.400 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Kız çocuklarının eğitimine destek olmak istiyorum. Merhabaa,
3 kasım günü "Istanbul-2019-Koruncuk Vakfi-Egitim her çocuğun hakkı"projesi için iyilik peşinde koşarak adımlarıma anlam katacagim.Kosunun amaci,kiz çocuklarının hak ettigi eğitimi almasidir.Bagis yapmak cok kolay,koşumu bağışınla desteklersen sen de bir kiz cocugunun egitimine katki saglamis olacaksin!
Konu hakkında daha detaylı bilgi istersen aşağıdaki linke tiklayanilirsin.Linkteki sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini görebilirsin ve istersen sen de bağış yapabilirsin!Kredi kartınız doğrudan bağış yapabilirsin ya da havale yapmayı tercih edersen benim kodumu belirterek yapman lazım(CC53306)
Şimdiden teşekkür ederim!😊
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC53306

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı olarak bu projeyle amacımız; eğitim hayatından uzaklaşma riski bulunan kız çocuklarına barınma, okul ihtiyaçları, yiyecek, sağlık, giyim, rehabilitasyon, ulaşım, harçlık, sosyal ve kültürel gelişim desteği vererek, onları kendilerine güvenli gençler olarak hayata kazandırmaktır.

Bir kız çocuğunun hak ettiği koşullarda eğitim alması için gereken destek bedeli yıllık 13.200 TL’dir

Eğer Defne Aydoğan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)