• Yardım Projem: İstanbul-2019-TESYEV-Fark Yarat Geleceği Yaşat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 20
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 720 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Runformance
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC55842
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC55842

720 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

489.593 /540.000 TL

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sağlıklı olmak , diğer insanların hayatlarına dokunarak onların sağlıklı olması için birşeyler yapmak , spor bilincini ve düzenl spor düzeyini yükseltmek ve son olarak her gün daha iyi bir beden ve zihine sahip olmak için koşuyorum.

Neden yardımseverlik koşusu yaptığıma gelirsem ; koşunun her ne kadar benim için bir anlamı ve çok olumlu bir etkisi olsa da , başkalarına ve yardım/destek ihtiyacı içindekilere de ulaşabilmek ve güzel, yaşanabilir, mutlu ve medeni bir gelecekte pay sahibi olmak isteğim doğrultusunda bu kampanyayı oluşturdum ve 41.Istanbul Maratonu'nda TESYEV yararına koşacağım. İmkanlarınız dahilinde bu kampanyaya -küçük büyük tutar önemli değil- yardımcı olursanız çok mutlu olurum..

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı

%40 ve üzeri engelli olan üniversite öğrencilerimizin engelli olmayanlar gibi eğitim görmeleri ve başarılı özgüvenli bireyler olarak yaşamlarına devam etmelerinin sağlanması

1 Üniversite öğrencisinin bir yıllık eğitim bursunun karşılanması için 3600.-TL gerekmektedir.

Eğer Ayhan Esen isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)