• Yardım Projem: İstanbul-2015-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 82
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 10.580 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: OMA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5576
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5576

10.580 /8.400 TL

Kampanya Hedefim

699.718 /699.668 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Mutlu çocukların mutlu yarınlar demek olduğuna inanan biir anne olarak hayata zorluklarla başlayan,Koruncuk Vakfı’nın uzattığı el ile hayatı yakalayan çocuklarımızın eğitim, sağlık ve gıda giderlerine destek olmak için koşuyorum.

Koruncuk Vakfı

Resmi rakamlara göre Türkiye’de en az 30.981 çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 14.398 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Başak Bozkurt isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)