• Yardım Projem: İstanbul-2019-KAÇUV-Umudum Eğitim
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 13
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.490 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: KAÇUV Koşu Takımı
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC55513
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC55513

1.490 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

1.256.090 /1.250.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostlar,

3 Kasım Pazar günü 41. İstanbul Maratonu’nda KAÇUV için koşuyorum. Bu maraton benim için koşunun da ötesinde bir anlam taşıyor çünkü adımlarımı kanser tedavisi gören çocukların eğitim umudu için atacağım.
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), tedavisi devam eden veya tamamlanmış farklı yaş gruplarındaki çocuklara 1 yıllık eğitim giderlerini karşılamak adına burs sağlayacağı Umudum Eğitim Projesini hayata geçiriyor. Umudum Eğitim Projesi ile çocukların eğitim umuduna tutunarak motivasyonlarını güçlendirmeyi ve tedavi sürecinin getirdiği maddi dezavantajlar nedeniyle eğitim hayatlarının etkilenmemesini hedefliyor.
Çünkü eğitimin devamlılığı çocukların hayatlarına dair umudun devam ettiğinin göstergesi!
İstanbul Maratonu’nda toplanacak bağışlar ile hayata geçecek proje için adımlarımı atarken senin de desteğine ihtiyacım var. Sen de #UmutSürsün diye destek olmak istersen aşağıdaki linki tıklayıp kampanya sayfamdan bağış yapabilirsin. Az ya da çok hiç önemli değil, her destek çok değerli…
Desteğin için şimdiden teşekkürler,

Kampanyamın linki:
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC55513
KAÇUV hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki linklerden dokümanları inceleyebilirsin.
KAÇUV 2018 Faaliyet Raporu: http://bit.ly/KACUV2018FaaliyetRaporu
KAÇUV Tanıtım Filmi: http://bit.ly/KACUVKamuSpotu

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Proje ile çocukların eğitim umuduna tutunmasını, motivasyonlarını güçlendirmeyi ve tedavi sürecinin getirdiği maddi dezavantajların eğitim hayatlarını etkilememesini hedefliyoruz. Maratonda tedavisi devam eden veya tamamlanmış farklı yaş gruplarındaki çocuklara 1 yıllık eğitim bursu için koşuyoruz.

1 Çocuğun 1 yıllık eğitim bursu 2.500 TL'dir.

Eğer Cem Öncer isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)