• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOG-Gençler Dünyayı Değiştiriyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 34
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.645 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5548
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5548

2.645 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

188.201 /188.051 TL

TOG Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben koşmaktan çok hoşlanıyorum. Bir şeyleri değiştirmek isteyen insanların hoşlandıkları alanlarda uğraş göstermeleri gerektiğine inanıyorum. Koşarak gençlerimizin hayatlarını değiştirmeyi hedefliyorum.
Toplum Gönüllüleri Vakfı, gençlerin sosyal sorumluluk çalışmalarına gönüllü olarak katılmasını sağlayarak, toplumsal sorumluluklarını ve kişisel gelişimlerini desteklemekte.
Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmekte. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmekte.
20 gencin hayatını değiştirmeyi hedeflediğim bu kampanyama destek verirsen beni çok mutlu edeceksin.
Mektubumda yolladığım linke tıklayarak kampanyam için online bağış yapabilirsin.
Mektubumda bulunan diğer bir linkten de kampanyamın hangi aşamada olduğunu, kaç kişinin toplam ne kadar bağışta yaptığını da takip edebilirsin.
Hakkı

TOG

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Hakkı Özkarakaş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)