• Yardım Projem: İstanbul-2019-KAÇUV-Umudum Eğitim
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 50
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.400 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC55463
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC55463

4.400 /4.500 TL

Kampanya Hedefim

1.256.090 /1.250.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

2017 yılında İstanbul Maratonunda, "İyilik Peşinde Koş" platformu ile tanışmam sayesinde yepyeni umutlar ve başka hayatlara dokunabilmeye evrilen koşu kariyerimde ilk olarak Darüşşafaka için "Söz konusu eğitimse yardıma koşarım" diyerek 15K koşmuştum.

2018 yılında ise bu kez kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ne destek olabilmek için koşmuştum.

Bu sene de 41. Vodafone İstanbul Mararonu'nda "İstanbul-2019-KAÇUV-Umudum Eğitim Projesi"ne ve kanserli çocuklarımızın eğitim umudunu sürdürebilmelerine destek olabilmek için 15K koşuyorum. Bu proje ile çocukların eğitim umuduna tutunmasını, motivasyonlarını güçlendirmeyi ve tedavi sürecinin getirdiği maddi dezavantajların eğitim hayatlarını etkilememesini hedefliyoruz.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı; maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocukların tedavilerinin sürekliliğini sağlayarak, kanserle mücadelede önemli bir gereksinim olan psikolojik destek ve çocuk psikolojisine uygun tedavi ortamı sağlamakta.

1 çocuğumuzun 1 yıllık eğitim bursu miktarı 2.500 TL, ben de bu hedef için koşuyorum.

Sizler de onların eğitim umudunun bir parçası olur musunuz?

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Proje ile çocukların eğitim umuduna tutunmasını, motivasyonlarını güçlendirmeyi ve tedavi sürecinin getirdiği maddi dezavantajların eğitim hayatlarını etkilememesini hedefliyoruz. Maratonda tedavisi devam eden veya tamamlanmış farklı yaş gruplarındaki çocuklara 1 yıllık eğitim bursu için koşuyoruz.

1 Çocuğun 1 yıllık eğitim bursu 2.500 TL'dir.

Eğer Abdullah Sert isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)