• Yardım Projem: İstanbul-2019-MAYA-Haydi Çocuklar için KoşMAYA
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 80 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: IKEA Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC55372
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC55372

80 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

189.246 /200.000 TL

Maya Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Maya Vakfı için iyilik peşinde koşuyorum!
Sadece şikayet etmiyorum değiştirmeye çalışıyorum, adımlarımla çevremdekileri harekete geçirmeye çalışıyorum, farkındalık yaratıyorum.
İstanbul-2019-MAYA-Haydi Çocuklar için KoşMAYA projesini destekleyeceğim. 3 Kasım 2019 günü İyilik Peşinde Koşacağım, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.
5-18 yaşındaki çocuklar ile gençlerin zihinsel, fiziksel ve akademik gelişimine katkıda bulunan Maya Vakfı, ruh sağlığı ve psikososyal destek programıyla, çocukların ve gençlerin sahip oldukları potansiyeli ortaya koymalarına, kendilerini özgürce ifade etmelerine, yaratıcı düşünce geliştirip üretken olmalarına destek oluyor.
1 çocuğumuzun Balat Merkez'deki psikososyal destek programlarından faydalanma maliyeti 2.000 TL'dir.
Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.
Beni desteklemek için sen de bağış yap:
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC55372
Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan:
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC55372

Sevgilerimle,
Hatice

Maya Vakfı

Maya Vakfı olarak ruh sağlığı ve psikosoyal destek programımızla dezavantajlı ve travmaya maruz kalmış çocukların yaratıcı düşünce geliştirmelerine ve kendilerini özgürce ifade etmelerine destek oluyoruz. İstanbul Maratonu'nda onların geleceği için koşMAYA hazır mısınız?

1 çocuğun Balat Çocuk Merkezi'ndeki psikosoyal destek hizmetlerinden faydalanma maliyeti 2000 TL'dir.

Eğer Hatice Başaran isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)