Kampanyamın Etkisi
3 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 60
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 7.627 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: OMA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5536
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5536

7.627 /8.400 TL

Kampanya Hedefim

699.718 /699.668 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

English below!!!!!

Daha önce bağışçı olarak katıldım ama bu sene neden ben de koşmuyorum diyerek araştırmaya başladım ve şu anda Adım Adım'da bağış kampanyası için kendimi yazı yazarken buluyorum. :)

Web sitemde Istanbul'da yapılacak bu seneki koşular hakkında bir yazı yazıyordum. Koşuları araştırırken tekrardan 'Adım Adım' ile karşılaştım ve Adım Adım sayesinde bu sene 'Koruncuk Köyü'ne ziyarete gittim.

Koruncukları kendi gözlerimle gördüm ve onların mutlu bakışları orada bulunmaktan mutlu olduklarını hissettim. Duygulandım!

Etrafımdaki birinci halkaya (tanıdıklarıma) içtenlikle Koruncuk Vakfı'na bağış yapabileceklerini anlatmaya çalışıyorum. Çalışacağım.

OMActivities.com'da da dilim döndüğünce Koruncuk için yaptıklarımı yazdım.

Facebook'da küçük bir grup kurdum. Antremanlarımı bu sene Istanbul Maratonu'nda koşmayı deneyeceğimi anlatıyorum.

Olabildiğince yapabildiğim kadar katkıda bulunacağım.

Küçük de olsa damlaya damlaya adım adım yardım edebilirsem ne mutlu bana...

İlginiz ve küçük büyük yardımlarınız için kendi adıma çok teşekkür ederim!

Sevgi ile...
Özgehan

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
in english: --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I have donated to charity before but this year I asked myself why don't I run and researched which charity I wanted to run for. Right now I find myself writing this article about running for ADIM ADIM. :)

I wrote about the Run's Istanbul in my website. While researching I ran into ''ADIM ADIM'' and with the help of ADIM ADIM I was able to visit Koruncuk Children's Village.

I saw the kids with my own eyes and I could see the happiness in their eyes. It moved me!

I've tried to explain everything about The Koruncuk Foundation to my close friends and family. And I will continue to tell more people about this wonderful foundation.

I wrote about what I've experienced with the Koruncuk Childrens Village on my website - www.omactivities.com I've opened a small facebook group in which I explain how I am preparing myself for the run.

I will try to raise as much money as possible for the childrens village. Your interest and however much you can donate whether just small drops of money or larger amounts will be greatly appreciated. There is ''online bağış yap'' botton down. You can donate money online. Thanks

with love..
Ozgehan

Koruncuk Vakfı

Resmi rakamlara göre Türkiye’de en az 30.981 çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 14.398 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer ozgehan omag isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)