• Yardım Projem: İstanbul-2015-BUĞDAY-Doğa Dostu Kent Bahçeleri
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: AKUT
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5529
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5529

0 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

32.370 /32.370 TL

Buğday Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Öncelikle daha sağlıklı bir aktivitenin içinde olamak ve yaşam kalitemi yükseltmek üzere başladım koşmaya. Birlikte yada tek başına yapılabilecek en kolay zinde ve formda kalma yoluydu görünen. Ancak; zamanla bir yaşam biçimi, bir alışkanlık ve sosyal platform haline geldi benim için. Şimdilerde zevk alarak, hatta bitirilen her yarışta ve hemen sonrasında yüksek motivasyon gücü ile daha özgüvenli ve kendi ile barışık, başarma hazzı ile dolu bir hayat haline geldi benim için.
Ve bunu yaparken de tanıştığım Adım Adım sayesinde faydalı ve farkındalık seviyesine katma değer sağlayabileceğini gören bir birey olarak koşmak da işin en anlam kazanmış hali oldu hayatımda.

Buğday Derneği

Proje, kentlerdeki tüketimin yıkıcılığına, üretimi teşvik edecek doğa dostu kent bahçeleri ile yanıt vermeyi amaçlıyor. Hedef, ‘Tohumlar Kampüse’ kampanyası ile 4 üniversite kampüsünde kurulan kent bahçelerini toplam 20 kampüse yaymak ve gıda toplulukları ile sürdürülebilirliği sağlamaktır.

Bir Kent Bahçesi kurulum maliyeti 7550 TL'dir.
 

Eğer Murat Bakan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)