• Yardım Projem: İstanbul-2019-İALMEZUN-Yarının Ümitleri için Koşuyoruz
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 14
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.700 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC55272
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC55272

1.700 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

225.375 /250.000 TL

İzmir Atatürk Lisesi Mezunları Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Muhteşem lisem İAL'nin Yarının Ümitleri için iyilik peşinde koşuyorum!

Geleceğimizin; çocuklarımız ile güvende olacağına inandığımdan, attığım her adımın Adım Adım bir hedefe ulaşması için sende beni izle.

Sadece şikayet etmek yerine değiştirmeye , adımlarımla çevremdekileri harekete geçirmeye çalışıyorum, farkındalık yaratıyorum.

İlk defa 42,2 KM yani Maratonu İstanbul Vodafone Maratonund'da koşacağım ve bunu İAL için yapacağımdan çok mutluyum. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Sen sana en uygun bağış miktarını seçebilirsin (5/10/20/50/100/1000 TL)

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.

Beni desteklemek için bağışlarınızı bekliyorum.

İzmir Atatürk Lisesi Mezunları Derneği

Lisemizin öğrencisi veya mezunu olup, yüksek öğrenim gören ihtiyaçlı öğrencilerimize eğitim bursu vermek ve bilim, sanat, bilişim, teknoloji, kültürel değişim projelerine destek olmak amaçlanmaktadır.

öğrenci başına 1500 tl / yıl
 

Eğer Fevzi Uzgişi isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)