• Yardım Projem: İstanbul-2019-TSÇV-Engelli çocuklar için koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 19
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.295 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım İzmir , Sun Chemical
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC55119
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC55119

1.295 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

619.734 /600.000 TL

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Benimle birlikte Spastik çocuklara umut olmaya var mısın?
Mahallemizde, çevremizde ya da yakınlarımızda hamilelikte ya da doğumda yaşanan birtakım problemlerden dolayı yürüyemeyen, bizlere göre farklı hareket eden, tepkileri farklı olan, oyunlarımıza sadece seyirci olarak katılan çocuklar vardı? Onları öylece kabul eden anneler-babalar ve özürlü damgasını vuran cahil çevre ve bilinçsiz doktorlar. Sonuç hayatını engellerle geçiren çocuklar, gençler, yetişkinler.
6 yaşına kadar yapılacak tedavi ile bu çocuklar konuşmayı, yürümeyi, motor becerilerini yerine getirmeyi az miktarda hareket kısıtlarıyla başabiliyorlar.
Senin desteğin ile kimsesiz çocuklara yuva, Kanserle savaşan çocuklara ve ailelerine önce tedavi merkezi sonrasında hastalığı atlatana kadar tüm masraflarını karşılayacak desteği birlikte başardık.
Bu kez spastik çocukların 12 haftalık tedavi maraflarını karşılamak için desteğine ihtiyacım var. Hadi! Destek ol, farkındalık yarat.

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı

Cerebral Palsy’li çocuklarımızın yürüyebilmeleri, konuşup yazabilmeleri ve akranları gibi dünyayı keşfetmeleri için ihtiyaç duydukları doğru tedavi ve rehabilitasyonu sağlamak. Hayatlarını çocuklarına adayarak her adımlarında onların yanında olan annelere psiko-sosyal destek sağlamak.

1 çocuğumuzun 12 haftalık rehabilitasyon gideri 2.880 TL'dir.

Eğer CANER UZEL isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)