• Yardım Projem: İstanbul-2019-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 27
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.260 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: ARUP
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC54877
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC54877

1.260 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

478.360 /500.000 TL

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Herkese Merhaba,

Bu yıl Avrasya Maratonunda TOFD için koşuyorum!
Amacım, bu konuda farkındalığı arttırmak ve yardım eli uzatarak, engelleri bir nebze olsun kaldırmak. Unutmayalım ki hepimiz birer engelli adayıyız ve fiziksel engellerle dolu bir metropolde yaşıyoruz.
3 Kasım 2019 günü Avrasya Maratonunda ''TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?'' projesi için koştuğumda, sizlerin de desteği ile adımlarımın bir amacı olacak.

Bir akülü tekerlekli sandalye bedeli 4.200 TL'dir.

Bağış yapmak çok kolay.

Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve istersen sen de bağış yapabilirsin.

Şimdiden bağış yapan herkese teşekkürler.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan, hayatını kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu akülü tekerlekli sandalyeye sahip olmasıdır.

Bir akülü tekerlekli sandalye bedeli 4.200 TL'dir.

Eğer Duygu Altay isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)