Kampanyamın Etkisi
1 engelli

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-SERÇEV-Engelsiz Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 4
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 370 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: CCI
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC54804
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC54804

370 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

152.637 /165.000 TL

Serebral Palsili Çocuklar Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

SERÇEV için iyilik peşinde koşuyorum!
Çünkü yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi tercih ediyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.
İşte bu nedenle, 3 Kasım 2019 günü İstanbul-2019-SERÇEV-Engelsiz Hayat projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım. Unutma, 1 serebral palsili çocuğun engeline uygun cihazın ortalama maliyeti 5.000 TL'dir. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Serebral Palsili Çocuklar Derneği

SERÇEV olarak 17 yıldır serebral palsili (çoklu engelli) çocukların toplumsal hayata bağımsız bireyler olarak katılabilmeleri için çalışıyoruz. SP'li çocuklar engellerine uygun/doğru cihaza ulaşmakta problem yaşıyor. Özel donanımlı 15 farklı cihazın karşılanması için iyilik peşinde koşuyoruz.

1 serebral palsili çocuğun engeline uygun cihazın ortalama maliyeti 5.000 TL'dir.

Eğer Berna Şarapcı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)