• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 44
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.500 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5464
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5464

6.500 /3.250 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostum,

15 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşecek olan “37. Vodafone İstanbul Maratonu”nda Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne bağış toplamak adına 15 KM koşacağım. Peki neden mi?

Çünkü artık sadece şikayet etmiyorum; adımlarımla çevremdekileri harekete geçirerek farkındalık yaratıyorum. İyilik peşinde koşuyorum!

Hedefim 15 Kasım’a kadar toplayabileceğim maksimum bağış tutarını toplayarak TOFD’un “İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?” projesine destek olmak. Bu doğrultudaki ilk hedefim topladığım bağışlar sayesinde derneğe en az bir adet akülü tekerlekli sandalye alabilmek. Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalyenin bedeli de 3250 TL.

Haydi! Sen de bu yolda bana destek ol ve ihtiyaç sahibi birinin hayatını birlikte kolaylaştıralım. Attığım her adımda desteğini unutmayacağım ve bu benim en büyük motivasyonum olacak!

Desteğin için şimdiden teşekkürler.

Sevgiler.

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Ali Can Yıldız isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)