Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk/Genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-Koruncuk Vakfı-Eğitim Her Çocuğun Hakkı!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 34
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.170 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: IŞIĞIN İZİNDE (öğrenci & mezun)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC54380
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC54380

1.170 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

927.242 /950.400 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Herkesin eşit eğitim imkanlarına sahip olması gerektiğine inanıyorum ve ellerine verilmeyen eğitim fırsatlarına herkes kadar hakkı olan kız çocuklarının sesi olmak için koşuyorum. Bu koşunun sadece bir günlük bir etkinlik değil ama benzer ideallere sahip yüzlerce insanın buluştuğu bu platformla, gerçekten bir değişim ve farklılık yaratabilme fırsatı olduğuna inanıyorum. Şu anki hedefim bir kız çocuğunun en az üç aylık eğitimini ödeyebilecek rakama ulaşmak ve olabildiğince insanı bu gönüllü organizasyondan gelecek kampanyalar adına da haberdar etmek.

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı olarak bu projeyle amacımız; eğitim hayatından uzaklaşma riski bulunan kız çocuklarına barınma, okul ihtiyaçları, yiyecek, sağlık, giyim, rehabilitasyon, ulaşım, harçlık, sosyal ve kültürel gelişim desteği vererek, onları kendilerine güvenli gençler olarak hayata kazandırmaktır.

Bir kız çocuğunun hak ettiği koşullarda eğitim alması için gereken destek bedeli yıllık 13.200 TL’dir

Eğer Simla Çebi isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)