• Yardım Projem: İstanbul-2015-AÇEV-Başka Bir Masal Anlat Baba
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 102
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 11.340 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5419
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5419

11.340 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

229.110 /229.110 TL

Anne Çocuk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu kampanyayı beni büyüten ve takdir edildiğimde 'Saksıda yetişmedi ya ben büyüttüm' diyen canım babama ( Birbirimize bazen kızsak da seni çok seviyorum), biricik oğlumuzu büyütürken doğurmak ve emzirmek dışında herşeyi paylaştığımız canım eşime ( sen olmasan asla beceremezdim), hayallerimin gerçek olmasına sonsuz katkısı olan harika ortağım Özan Türe'ye ve insan olmaya dair çok şey öğrendiğim, bu projeyi o olmasa asla hayata geçiremeyeceğimiz Iron Man - Tony Stark Deniz Öge'ye, 4 kıymetli babaya ithaf ediyorum. Daha çok çocuğa babaları gece masal okuyabilsin, oyun oynayabilsin, yanlarında keyifle olabilsinler diye...

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

Bu kampanya ile amaçlanan, Türkiye’deki geleneksel babalık rollerinin sorgulanması ve çocuklarını destekleyen, onlara daha fazla gelişim fırsatı tanıyan baba sayısının artırılabilmesi için AÇEV’in 1999 yılından bu yana uyguladığı Baba Destek Programı’nın yaygınlaştırılmasıdır.

Bir babanın 12 hafta boyunca devam eden programa katılım maliyeti 180 TL’dir.

Eğer Funda Karakaşoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)