• Yardım Projem: İstanbul-2019-TEV-Kazandığı Üniversiteyi Kaybetmesin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 11
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 720 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Marm Assistance
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC54170
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC54170

720 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

1.363.055 /1.200.000 TL

TEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Arkadaslarım,

TEV için MARM Assistance ekibi ile geçen yıl okuyamayan kızlarımız için koşmuştuk bu yıl da yine birlikte iyilik peşinde koşmaya devam edecegiz.

Son 5 senede maddi imkansızlıklardan dolayı kazandığı üniversiteye devam edemeyen öğrenci sayısının %90’ları geçen artış oranı ile 400 binlere ulaştığını öğrenmek beni çok üzdü . Ancak ufacık bir katkıyla onların hayallerini devam ettirebileceğimizi öğrenmek ve bu proje için koşuyor olmak beni mutlu ediyor.

Siz de 3 Kasım 2019 günü İstanbul-2019-TEV-Kazandığı Üniversiteyi Kaybetmesin projesi için katılacağım koşumu desteklerseniz beni daha da çok mutlu edersiniz.

Bir lisans öğrencisinin yıllık bursu 6.300 TL'dir.

Bağış yapmak çok kolay.

Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve istersen sen de bağış yapabilirsin.

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC54170

Sevgiler,

Hatice

TEV

Her yıl binlerce üniversiteli, maddi imkansızlıklar sebebiyle eğitimlerine devam edemiyor ve hayallerinden vazgeçmek zorunda kalıyor. Hiçbiri binbir zorlukla kazandığı üniversiteyi kaybetmeyi hak etmiyor.Öğrencilerimizin eğitimlerine devam etmesi ve geleceklerini şekillendirmesi için çalışıyoruz.

Bir lisans öğrencisinin yıllık bursu 6.300 TL'dir.

Eğer Hatice Inan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)