Kampanyamın Etkisi
1 çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-EÇEV-Eğitime Destek Geleceğe Umut
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 4
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 450 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Allianz Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC54042
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC54042

450 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

173.089 /225.000 TL

Ege Çağdaş Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Arkadaşım,
Bu yıl 41. İstanbul Maratonunda adımlarımı, Eğitime Destek Geleceğe Umut Projesi için (İlköğretim, Lise ve Üniversite öğrencilerine burs vermek, bilimsel, eğitsel ve bedensel atölyeler gerçekleştirerek öğrencilerin zihinsel gelişimlerine katkı sağlamak ve öğrencilerin etkinlik merkezlerinden eğitim desteği almaları sağlanacaktır), Ege Çağdaş Eğitim Vakfı-EÇEV için atacağım. Sizler de dilediğiniz miktarda bağış yaparak bana destek olun, adım adım geleceği dönüştürelim!

1.200 TL destek ile bir ilköğretim öğrencisinin yıllık burs miktarı karşılanır
Bize düşen onların masraflarına elimizden geldiğince destek olmak. Unutmayın konu çocuklarımızın kaliteli eğitime erişim hakkı ise desteğin büyüğü küçüğü yok. Üstelik bağış yapmak çok da kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsiniz, hem de isterseniz bağış yapabilirsiniz.
Çünkü eğitim her çocuğun hakkı..

Ege Çağdaş Eğitim Vakfı

Eğitime Destek Geleceğe Umut Projesi” ile; İlköğretim, Lise ve Üniversite öğrencilerine burs desteğinin yanı sıra; bilimsel, eğitsel ve bedensel atölyeler gerçekleştirerek öğrencilerin zihinsel gelişimlerine katkı sağlanması ve etkinlik merkezlerinden destek almaları sağlanacaktır.

1.200 TL destek ile bir ilköğretim öğrencisinin yıllık burs miktarı karşılanır

Eğer AYLİN ARDOĞLU isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)