Kampanyamın Etkisi
1 çocuk / genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-TR Spina Bifida-Spina Bifidalılara Bağımsız Yaşam Eğitim Bursu
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 650 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım İzmir
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC53908
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC53908

650 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

110.185 /120.000 TL

Türkiye Spina Bifida Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Hayat ana rahmine düşmeyle birlikte başlayan, gerçekten rastlantı ve sürprizlerle dolu bir şey. Tüm bunlar hayatı kolay ya da zor kılan şeyler olabiliyor ve çoklukla da ne zaman ne de mekan konusunda seçim şansımız pek olmuyor. Elimizde olan en önemli şey ise iyi ve kötü ne varsa dayanışarak hayatımızı birlikte daha nitelikli kılmaya çalışabilme kapasitemizi kullanabilmek. Dayanışmanın yollarından biri de destek çağrısını koşma eylemi ile duyurmak ve yaygınlaştırmaktan geçiyor.
Spina Bifida'lı arkadaşlarımız bu zorlukları en iyi bilenlerden bazıları. 41. İstanbul Maratonu'nda koşarak yalnız olmadıklarını, yaşamlarını kendi başlarına sürdürebilmeleri için gerekli olanakları sağlamak üzere dostlarının desteğinin arkalarında olduğunu bilmelerini önemsiyorum. Bu süreçte en küçük maddi yardımın bile dayanışma bilinci içinde çok önemli yeri olduğunu dile getirerek desteğinizi dostlarımız için istiyorum.

Türkiye Spina Bifida Derneği

Spina Bifidalı bireylerin bağımsız yaşam becerileri kazanması için eğitimi çok önemsiyoruz. Çocuk ve gençlerimize eğitim bursu ile eğitimde sürdürülebilirliği destekleyerek, spina bifidaya özel eğitimlerle özgüvenlerinin artması, bağımsız ve kendini gerçekleştirmiş bireyler olmaları amaçlanmaktadır.

Bir spina bifidalının aylık eğitim bursu 200 TL , 1 Yıllık eğitim bursu 2.400 TL'dir

Eğer erdal onur diktaş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)