Kampanyamın Etkisi
1 çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 70 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: ORGANİK KİMYA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC53636
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC53636

70 /500 TL

Kampanya Hedefim

782.932 /789.950 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Tohum Otizm Vakfı için iyilik peşinde koşuyorum!
Birçoğumuz eğitim hakkına ücretsiz bir şekilde ulaşmışken 1 otizmli çocuğun 1 senelik özel eğitimi için 22.570 TL’ye ihtiyacı var. 1 seans eğitim bedeli ise 180 TL. Otizmli çocukların dünyalarını daha yaşanabilir kılmak için 3 Kasım 2019 günü İstanbul-2019-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım. Herkesin yapacağı ufacık bir iyilik kocaman bir iyilik denizine dönüşebilir ve bir otizmli çocuğun geleceğe umutla bakmasını sağlayabilir. Bağış yapmak ve bu farkındalık hareketinin bir parçası olmak istersen linke tıklayabilirsin. Çok teşekkürler!
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC53636

Tohum Otizm Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşmıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun, 1 senelik özel eğitim maliyeti 22.570 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli ise 180 TL'dir.

Eğer Seval Zorlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)