• Yardım Projem: İstanbul-2019-TEGV-Siirt'e Koş, Eğitime Koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 600 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TEGV Zeyrek ÖB Gönüllüleri (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC53574
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC53574

600 /600 TL

Kampanya Hedefim

680.925 /680.000 TL

TEGV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

41. İstanbul Maratonu'nda adımlarımı çocukların eğitimine katkıda bulunan TEGV için atıyorum. TEGV Siirt'e Koş, Eğitime Koş kampanyasını destekliyorum. Ben de TEGV'de küçükken eğitim almış ve şuanda da gönüllü olarak eğitim veren biri olarak burada verilen eğitimin çocukların hayatında neleri değiştirebileceğini canlı olarak yaşadım ve gördüm. Dünya üzerinde değiştirmek istediğimiz her ne olursa bunu ilk olarak çocuklardan başlayarak yapmamız gerektiğini düşünmekteyim. Gelecek neslimiz olan çocuklarımızı sevgi ile büyütmek ve yarınlara hazırlamak için ben de bu zorlu süreçte adımlarımı TEGV için atıyorum.

BİR ÇOCUK DEĞİŞİR, TÜRKİYE GELİŞİR.

TEGV

TEGV olarak 6-14 yaş aralığındaki çocuklarımıza eğitim desteği sağladığımız 72 noktamızdan biri olan Siirt Kurtalan Öğrenim Birimi'nde 5.000 çocuğa 4 yıl boyunca eğitim desteği sağlamak.

Siirt Kurtalan'da eğitim desteği alacak 1 çocuğun eğitim gideri 200 TL'dir.

Eğer Mahmut Ali Ekin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)