• Yardım Projem: İstanbul-2019-TOG-Koşuyorsak Sebebi Var
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 14
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.200 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: İü Beyazıtog (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC53498
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC53498

1.200 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

281.005 /400.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Herkese merhaba, ben Enes. Toplum Gönüllüleri Vakfı'nda (T❤G) üç senedir toplumsal barış ve iyilik için gönüllülük yapıyorum. Geçen sene de olduğu gibi bu sene de iyilik için maratonda koşuyorum. Bu sene maratonda İstanbul Temizlensin projesi için ter dökeceğim. Ekolojik düzenin bozulduğu, çevre kirliliğinin arttığı ve bunlara olan duyarsızlığın önüne geçebilmek için bir senedir gerçekleştirdiğimiz İstanbul Temizlensin Projesi'ne bu sene sen de destek göstermek mi istiyorsun? Evet ben de öyle tahmin etmiştim :) O zaman işte benim bağış profilim. Her ay bir proje gerçekleştirebilmek için malzeme, organizasyon ve toplum gönüllüsü gençlerin proje esnasındaki yemek masrafları yaklaşık 4.000 TL. Çevre ve ekoloji bilincini arttırma amacımızı her ay bir ilçenin dezavantajlı mahallelerinde çevre temizliği aracı ile hayata geçiriyoruz. Şimdiden bağışlarınız için teşekkürler

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Enes BOZBEY isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)