• Yardım Projem: İstanbul-2019-WWF-Türkiye-Doğa Öncüleri için Koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 45
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 10.270 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: WWF-Türkiye Doğa Öncüleri
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC53221
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC53221

10.270 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

222.455 /300.000 TL

Doğal Hayatı Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

3 Kasım’da İstanbul Maratonu'nda WWF-Türkiye #PandaTakımı ile koşacağım. Sizlerin de desteğiyle Doğa Kahramanları yaratacağız. Toplayacağım her bağış, çocukların içlerindeki doğa adına değişim yaratma gücünü açığa çıkarmak için kullanılacak ve Doğa Öncüleri Programı'na destek olacak.
Doğa Öncüleri Programı; WWF-Türkiye'nin orta okul ve liselerde kurduğu çevre kulüpleri ile öğrencilerin önce kendi çevrelerini sonra da toplumu değiştirebilecekleri doğa projeleri hazırlamalarına rehberlik eden bir program. Doğa Kahramanlarının projelerini kendilerinden dinlemek istersen: https://bit.ly/2XqEIgO
Doğa Kahramanları Doğa Öncüleri Gençlik Programı kapsamında 'Yaban Hayat Korucuları', 'Su Melekleri', 'Plastik Avcıları' ve 'Gıda Savaşçıları' modüllerinde , yenilikçi ve dönüştürücü projeler üretecekler. Projeyi yürütmenin bir çocuk başına maliyeti 300 TL.
Ben çocukların doğa koruma için dönüşüm yaratabileceklerine inanıyorum. Çünkü bir çocuğun içindeki değişim yaratma potansiyelinin ne kadar büyük olduğunu biliyorum!
Bu amaç için İstanbul Maratonu'nda koşuyorum/yürüyorum. Haydi sen de kampanyama gönlünden kopan miktarda bağış yap! Birlikte hem çocuklara projeleriyle doğayı koruma ve değişim yaratma imkanı verelim, hem de dünyamızın geleceğini birlikte kurtaralım!

Doğal Hayatı Koruma Vakfı

WWF-Türkiye Doğa Öncüleri Gençlik Programı kapsamındaki ortaokul ve lise öğrencileri, doğadaki sorunlar için yenilikçi yaklaşımları ve çağın teknolojilerini kullanarak çözümler geliştiriyor. Türkiye’de doğa için değişime öncülük ediyorlar.

Her bir öğrencinin bu programdan yararlanma maliyeti 300 TL'dir.

Eğer Dilara Koçak isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)