• Yardım Projem: İstanbul-2019-WWF-Türkiye-Doğa Öncüleri için Koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC53054
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC53054

0 /500 TL

Kampanya Hedefim

222.455 /300.000 TL

Doğal Hayatı Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Evet benim pek kıymetli arkadaşlarım 3 Kasım’da İstanbul Maratonu'nda WWF-Türkiye #PandaTakımı ile koşuyorum/yürüyorum 🤪Sizlerin de desteğiyle Doğa Kahramanları yaratacağız. Toplayacağım her bağış, çocukların içlerindeki doğa adına değişim yaratma gücünü açığa çıkarmak için kullanılacak ve Doğa Öncüleri Programı'na destek olacak.Ben çocukların doğa koruma için dönüşüm yaratabileceklerine inanıyorum. Çünkü bir çocuğun içindeki değişim yaratma potansiyelinin ne kadar büyük olduğunu biliyorum.
Doğa Kahramanları Doğa Öncüleri Gençlik Programı kapsamında 'Yaban Hayat Korucuları', 'Su Melekleri', 'Plastik Avcıları' ve 'Gıda Savaşçıları' modüllerinde , yenilikçi ve dönüştürücü projeler üretecekler. Bu nedenle yaptığınız her bağış benim için önemli .

Doğal Hayatı Koruma Vakfı

WWF-Türkiye Doğa Öncüleri Gençlik Programı kapsamındaki ortaokul ve lise öğrencileri, doğadaki sorunlar için yenilikçi yaklaşımları ve çağın teknolojilerini kullanarak çözümler geliştiriyor. Türkiye’de doğa için değişime öncülük ediyorlar.

Her bir öğrencinin bu programdan yararlanma maliyeti 300 TL'dir.

Eğer Aybike KARASU isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)