• Yardım Projem: İstanbul-2019-Gülmek İyileştirir Derneği-Oyun Tüm Çocukların Hakkı!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 200 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC52956
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC52956

200 /500 TL

Kampanya Hedefim

786.315 /800.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Çocukluk çağı kanserlerinin büyük bölümünü oluşturan lösemilerin tedavisinin 3 yıl sürdüğünü biliyor muydunuz? Bu 3 yıl boyunca çocuklar bağışıklıkları baskı altında olduğu için okula gidemiyor, eve kapanıyorlar. Bu sene İstanbul Maratonu’nda, minik melekler ev hapsine mahkum olmasın diye koşacağım. Siz de az- çok demeden bağışlarınızla destek olun, Gülmek İyileştirir Derneğinin 2. Hijyenik Oyun Merkezini hep birlikte açalım! 🙏🏡 Bir çocuğumuzu Oyun Merkezinde 1 gün gülümsetmenin maliyeti 50TL. (instagram için: Bağış linki profilimde!) #gülmekiyileştirir #oyuntümçocuklarınhakkı #adımadım

Gülmek İyileştirir Derneği

Gülmek İyileştirir Derneği olarak, kanser tedavisi sebebi ile bağışıklığı baskı altında olan, okula gidemeyen, hayata karışamayan 3-10 yaş aralığındaki çocuklara özel Hijyenik Oyun Merkezleri kuruyoruz. 2. Merkezimizi İstanbul Şişli'de açmaya hazırlanıyoruz. Çünkü Oyun tüm çocukların hakkı! :)

1 çocuğu Hijyenik Oyun Merkezi'nde gülümsetmenin maliyeti; 1 günlük: 50TL, yıllık: 6000 TLdir.

Eğer Abdurrahman Özbağrıaçık isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)