Kampanyamın Etkisi
1 öğrenci

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-KAÇUV-Umudum Eğitim
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 15
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.573 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Netaş , Netaş
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC52948
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC52948

1.573 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

1.256.090 /1.250.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Arkadaslarim,

Bu sene ilk kez bir amac icin, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı için iyilik peşinde koşuyorum!

Çünkü yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi tercih ediyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.

İşte bu nedenle, 3 Kasım 2019 günü İstanbul-2019-KAÇUV-Umudum Eğitim projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım.

Bu vesileyle kizim Biricik Melis'in 3 yas dogum gunu icin onun adina anlamli bir is de yapmis olacagim; ona iyilik pesinde kosmayi ogretmeyi diledigim nice guzel yaslari olmasini umarak...

Koşumu desteklerseniz beni çok mutlu edersiniz.

1 Çocuğun 1 yıllık eğitim bursu 2.500 TL'dir.

Bağış yapmak çok kolay.

Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve isterseniz siz de de bağış yapabilirsiniz.

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC52948

Sevgiler,

Cigdem

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Proje ile çocukların eğitim umuduna tutunmasını, motivasyonlarını güçlendirmeyi ve tedavi sürecinin getirdiği maddi dezavantajların eğitim hayatlarını etkilememesini hedefliyoruz. Maratonda tedavisi devam eden veya tamamlanmış farklı yaş gruplarındaki çocuklara 1 yıllık eğitim bursu için koşuyoruz.

1 Çocuğun 1 yıllık eğitim bursu 2.500 TL'dir.

Eğer Cigdem EROL SONMEZ isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)