Kampanyamın Etkisi
1 engelli birey

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 60
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.950 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım İstanbul
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC52913
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC52913

5.950 /4.200 TL

Kampanya Hedefim

478.360 /500.000 TL

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Yıllardır bir çok STK'da gönüllü olarak ihtiyaç sahibi insanların hayatına katkıda bulunurken kendi hayatımın anlamını da geliştirmek için çabalamaktayım.Bu sene ilk kez ben de Adım Adım oluşumu ile birlikte 3 Kasım İstanbul Maratonunda iyilik peşinde koşacağım.
Amacım Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği için akülü sandalye alarak omurilik felçlisi arkadaşlarımızın bağımsız ve özgür bir şekilde sosyal yaşama dahil olmalarını sağlamak.
İnanıyorum ki benim gibi iyilik peşinde koşmayı hedefleyen ama bir şekilde gerçekleştiremeyen en az 100 arkadaşımı bana destek olmak için harekete geçirebilirim. Ve en az 1 adet akülü sandalye alarak ihtiyaç sahibi omurilik felçlisi bir arkadaşımızın hayatına hep birlikte anlam katabiliriz. Ne dersiniz siz de bu kampanyada bana destek olmak ister misiniz?

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan, hayatını kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu akülü tekerlekli sandalyeye sahip olmasıdır.

Bir akülü tekerlekli sandalye bedeli 4.200 TL'dir.

Eğer fatma koç isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)