• Yardım Projem: İstanbul-2019-Koruncuk Vakfı-Eğitim Her Çocuğun Hakkı!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 25
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 955 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Allianz Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC52857
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC52857

955 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

927.242 /950.400 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sosyal medyada karşılaştığımız muhtaç çocukların doğum günlerini kutlama, hayalindeki bisikleti alma, kitap hediye etme gibi videolar hepimizin yüzünü güldürüyor değil mi? Bu güzelliklerin bir parçası olmak istiyoruz.

Buradan başlayabiliriz işte. Bir çocuğun hayalindeki eğitime, hayalindeki mesleğe, hayalindeki hayata ulaşması için biz de bir şeyler yapabiliriz.

Ben 3 Kasım'da 2019 İstanbul Maratonunda Koruncuk Vakfı için koşacağım. Bu seneki proje kız çocukları için.

Eğitim hayatından uzaklaşma riski bulunan kız çocuklarına barınma, okul ihtiyaçları, yiyecek, sağlık, giyim, rehabilitasyon, ulaşım, harçlık, sosyal ve kültürel gelişim desteği vererek, onları kendilerine güvenli gençler olarak hayata kazandırmak için başlatılan bir proje.

Biz koşucu arkadaşlarım ile ilk bağışlarımızı birbirimize yollayarak kendimizi motive etmeye başlıyoruz. Sizin de desteğinizi istiyorum.

Bağışçı arkadaşlarımın isimlerini formama yazarak 3 Kasım'da onlarla beraber 15 km koşacağım. Yani ara ara koşup ara ara tempolu yürürürüm tamam kabul o kadar kondisyonum yok. :)

Bir çocuk gelişir dünya değişir. Çok güzel bir söz.
Çocukların güzel kalplerinize ihtiyaçları var. Hadi 1-3-5 az demeden ne olursa olsun gelin birlikte büyüyelim.

Koruncuk

Koruncuk Vakfı olarak bu projeyle amacımız; eğitim hayatından uzaklaşma riski bulunan kız çocuklarına barınma, okul ihtiyaçları, yiyecek, sağlık, giyim, rehabilitasyon, ulaşım, harçlık, sosyal ve kültürel gelişim desteği vererek, onları kendilerine güvenli gençler olarak hayata kazandırmaktır.

Bir kız çocuğunun hak ettiği koşullarda eğitim alması için gereken destek bedeli yıllık 13.200 TL’dir

Eğer Büşra Keskin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)