• Yardım Projem: İstanbul-2019-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 20
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.115 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Sabancı-Koşmaya Değer
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC51623
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC51623

1.115 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

2.167.795 /2.111.863 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sağlıklı yaşam, sağlıklı bir beden... Diye başlar bütün spor yapanların koşma nedenleri. Tamam ama benim koşmamın benden başka kime faydası var desem. Cevap ???
Bir çoğumuz hayata 1 - 0 önde başlamışızdır annenin babamız yanımızda. Doğumdan itibaren eğitiminden, iş güç sahibi olana kadar herşeyimizle onlar ilgilenirler. Peki ya annesi babası olmayanlar. Eğitim hayatlarında kim onlara el uzatacak. İşte bu sebeple her yıl farklı bir STK için koştuğum İstanbul maratonundaki yıl 3-10 taç arasındaki anne babası olmayan çocuklarına bir parça destek olabilmek için Darüşşafaka Cemiyeti için koşuyorum. Adımlarım bu yıl çocuklarımızın eğitimi için

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl okulumuza başlayan 123 öğrencinin eğitim hayatlarına destek olmak için koşuyoruz.

1 öğrencinin 9 aylık eğitim kiti gideri (kırtasiye, kitap ve üniforma) 1800 TL'dir.

Eğer Birol Şenkul isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)