• Yardım Projem: İstanbul-2019-TEGV-Siirt'e Koş, Eğitime Koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 55
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.510 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Allianz Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC51500
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC51500

3.510 /3.400 TL

Kampanya Hedefim

680.925 /680.000 TL

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Arkadaşım,

Bu yıl 41. İstanbul Maratonunda adımlarımı, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - TEGV için “SİİRT’E KOŞ, EĞİTİME KOŞ!” projesini desteklemek için atacağım! Sizler de dilediğiniz miktarda bağış yaparak bana destek olun, adım adım geleceği dönüştürelim!

“Siirt’e koş, eğitime koş” projesi ile, TEGV’in 72 noktasından biri olan Siirt Öğrenim Birimi’nde 4 yıl boyunca eğitim desteği alacak 5.000 çocuğa ulaşmak hedefleniyor.
Siirt Kurtalan’da eğitim desteği alacak 1 çocuğun 4 yıllık eğitim gideri 200 TL.

Bize düşen onların masraflarına elimizden geldiğince destek olmak. Unutmayın konu çocuklarımızın kaliteli eğitime erişim hakkı ise desteğin büyüğü küçüğü yok. Üstelik bağış yapmak çok da kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsiniz, hem de isterseniz bağış yapabilirsiniz.
Çünkü eğitim her çocuğun hakkı..

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı

TEGV olarak 6-14 yaş aralığındaki çocuklarımıza eğitim desteği sağladığımız 72 noktamızdan biri olan Siirt Kurtalan Öğrenim Birimi'nde 5.000 çocuğa 4 yıl boyunca eğitim desteği sağlamak.

Siirt Kurtalan'da eğitim desteği alacak 1 çocuğun eğitim gideri 200 TL'dir.

Eğer Özlem Mutlu Doğan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)